Samsun’da otizmli küçük çocuktan 7 gündür haber yok

Samsun’da otizmli 10 yaşındaki Emine Nur Ayhan’dan 7 gündür haber alınamıyor. Arama çalışmaları ise devam ediyor.

Samsun’da 7 Temmuz Perşembe günü Çarşamba Yeşilırmak Mahallesi’nde bulunan evlerinin önünde oynarken ailesinin dalgınlığı sonucu gözden kaybolan 10 yaşındaki otizmli Emine Nur Ayhan 7 gündür kayıp.

DENİZDE VE KARADA ARAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Aile, kolluk kuvvetlerine kayıp başvurusunda bulunurken ırmakta ve karada tüm birimler arama çalışmalarını sürdürüyor. Küçük çocuğun kaybolmadan önce üzerinde gri tşört ve pembe çiçekli şort olduğu belirtilirken en son Çarşamba ilçesi Karamustafalı mevkiinde görüldüğü söyleniyor.

TİŞÖRTÜ BULUNDU

Otizmli küçük Emine’nin tişörtü evinin 2-3 kilometre uzaklıkta ırmak kenarında bulundu. Çocuğun ırmağa düşmüş olma ihtimaline karşı ırmakta arama çalışmaları yoğunlaştırıldı. Irmağın, Yeşilırmak Mah. mevkiinde başlayıp Hürriyet mah. mevkiine kadar olan bölümde arama çalışmaları AFAD ve dalgıç ekipleri tarafından devam ediyor. Küçük çocuğun ırmağın derinliklerinde bulunan köklere saplanma ihtimalinin yoğunlukta olduğu bilgisi verildi.

7. GÜNÜNDE ŞORTU DA BULUNDU!

Minik Emine’nin kaybolmasının üzerinden 7 gün geçerken tişörtün bulunduğu yerin yakınlarında dallara takılı olarak şortu da bulundu.

CEVAP VER

Yotumunuzu Girin
Adınız