Uzun süredir herhangi bir projede yer almayan ve basından uzak bir hayat yaşamayı tercih eden 43 yaşındaki oyuncu Özgü Namal, kendisinin ve çocuklarının görüntüsünü yasal alanda çeken basın mensuplarına tepki gösterdi.

Şezlongunda arkadaşları ile sohbet eden Özgü Namal, basın mensuplarının kendisini görüntülediğini fark edince sinirlendi.

Görüntülendiğini fark eden oyuncu, çocukları Nefes ve Elem Su’yu yanına çağırarak, plajı terk etmek istedi. Namal, fotoğraflarını çeken gazetecilere ise “Çocuklarımı çekemezsin. Hemen buraya gel, gel buraya” diyerek sert çıktı.

“SİL O FOTOĞRAFLARI”

Gazetecilerin yanına gelmesine rağmen sinirlerine hâkim olamayan oyuncu, “Çocuklarımı çekmeni istemiyorum. Burası özel bir alan, sen beni çekemezsin. Hemen sil o fotoğrafları” diyerek bağırdı. “Özgü Hanım, sizi yasal alanlardan çekiyoruz. Lütfen sakin olun” cevabına daha da sinirlenen 43 yaşındaki oyuncu, basın mensuplarına sert çıktı.

“ONLAR İSTEYEBİLİR, BEN İSTEMİYORUM”

Kendisi gibi Ortakent’deki otelde tatil yapan Azra Akın, aynı gün gündüz erken saatlerde eşi ve çocuğu ile görüntülenmişti. Muhabirlere Azra Akın’ın oturduğu yeri gösteren Özgü Namal, “Buradakiler kendi çocuklarının çekilmesini isteyebilir, kendi çocuklarını çektirebilir, ben istemiyorum. Çocuğumu çekemezsin, ben onlar gibi değilim” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Yotumunuzu Girin
Adınız